
Стілець K560
1 661 ₴
1 538 ₴
- Під замовлення
- Код: 58786-58787
Відправка з 01 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стілець K560 від Польської фабрики Halmar (Халмар) — який не тільки виділяється своїм зовнішнім виглядом, але й забезпечує неперевершений комфорт!
Стілець K-560 — продукт, який вражає своїм дизайнерським стилем і унікальним комфортом використання. Оббите сидіння і спинка не тільки мають фантастичний вигляд, але й приносять невимовне задоволення під час використання. Міцна сталева конструкція забезпечує стабільність, а універсальна колірна гама стільця ідеально вписується в різні інтер'єрні рішення.
Стілець K-560 прекрасно підійде як для домашнього затишку, так і для офісу або кабінету.
Розроблений з урахуванням комфорту, він забезпечує розслаблювальні відчуття під час тривалого використання.
Розмір:
В х Ш х Г: 47 / 88 х 45 х 53 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 53 см |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Стиль | бохо, сучасний, скандинавський |
| Колір | Гірчичний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | беж, гірчичний, оливковий, сірий |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 1 538 ₴











