
Офісне поворотне крісло Romano
8 262 ₴
- Під замовлення
- Код: 58152
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офісне поворотне крісло Romano від польської фабрики Halmar (Халмар) — вражає своєю елегантністю і функціональністю. Його ергономічний дизайн робить його використання чистим задоволенням. Обладнаний механізмом TILT, він гарантує максимальний комфорт і зручність. М'які підлокітники забезпечують підтримку, знижуючи м'язову напругу, що, безумовно, є додатковою перевагою представленого крісла.
Виготовлений із високоякісної екошкіри та мембранної тканини, крісло Romano поєднує стиль і міцність. Екошкіра надає йому розкішного зовнішнього вигляду, забезпечуючи водночас легкість у догляді, а мембранна тканина забезпечує необхідну вентиляцію, особливо важливу у разі тривалого використання.
Міцна конструкція та ретельне виготовлення роблять крісло Romano не тільки естетично привабливим, але й винятково міцним і стійким. Воно ідеально підходить як для елегантних кабінетів, так і для сучасних офісів, підкреслюючи професіоналізм і вишуканий смак користувача.
Розмір:
В х Ш х Г: 113-121 х 65 х 72 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113-121 см |
| Висота сидіння | 52-60 см |
| Глибина | 72 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | мембранна тканина, екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 8 262 ₴



