
Офісне крісло Darwin
12 819 ₴
- Під замовлення
- Код: 58069
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офісне крісло Darwin від польської фабрики Halmar (Халмар) — яке вражає своєю елегантністю, функціональністю й довговічністю. Дизайнерський зовнішній вигляд і міцна конструкція роблять його ідеальним доповненням до будь-якого кабінету, офісу або ділового інтер'єру.
Представлене крісло оббите високоякісною екошкірою, яка не тільки підкреслює естетику, але й забезпечує комфорт у використанні та простоту в догляді.
Стійкість і довговічність забезпечує алюмінієву основу, яка надає кріслу легкості та сучасного вигляду. Крім того, алюмінієві підлокітники не тільки забезпечують підтримку рук, а й підкреслюють елегантність крісла.
Однак найбільшою перевагою цього крісла є його мультиблоковий механізм, який дає змогу регулювати положення сидіння відповідно до індивідуальних переваг користувача.
Офісне крісло Darwin — це ідеальне поєднання стилю, функціональності та довговічності, яке задовольнить навіть найвимогливіших користувачів.
Розмір:
В х Ш х Г: 120-126 х 66 х 70 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120-126 см |
| Висота сидіння | 45-51 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | мультиблок |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | гламур, сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | капучіно |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 12 819 ₴



