
Кресло Milano 1S
10 418 ₴
- Під замовлення
- Код: 57675
Відправка з 08 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
Крісло Milano 1S від польської фабрики Halmar (Халмар) — ідеальне рішення для тих, хто цінує ретростиль і класичний дизайн часів Польської Народної Республіки.
Виготовлене з міцної дерев'яної конструкції, це крісло поєднує в собі традицію зі сучасністю. Оббиті сидіння і спинка тканиною CASTEL додають елегантності та затишку, водночас вносячи свіжий вітер у будь-який інтер'єр.
Крісло Milano 1S забезпечує не тільки красу, але й міцність завдяки високоякісним матеріалам, використаним у його виробництві. Це чудовий вибір для тих, хто бажає створити у своєму будинку атмосферу класики та ностальгії.
Якщо ви хочете створити стильний ретроінтер'єр, у нашому асортименті також доступні тримісний і двомісний дивани з колекції Milano.
Розмір:
В х Ш х Г: 44 / 77 х 65 х 77 (см)
Колір/зва тканини:
беж — CASTEL 15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глибина | 77 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | тверді |
| Стиль | класичний, ретро |
| Колір оббивки | беж |
| Колір підстави | горіх темний |
| Ширина | 65 см |
| розкладний | Немає |
- Ціна: 10 418 ₴


