-16%

Диван Oslo 2S
20 467 ₴
17 220 ₴
- Під замовлення
- Код: 23982-57705
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Oslo 2S від польської фабрики Halmar (Халмар) — розкладний диван-реклайнер для відпочинку. Як оббивка використана тканина. Крісло обладнане механізмом, що дає змогу легко змінювати положення спинки та висувати підніжку. Диван Ослі 2С, підлаштовуючись під анатомічні особливості тіла, дасть змогу відчути небувалий комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 128 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 100-79 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глибина | 95-158 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Опції | реклайнер |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | сучасний |
| Колір оббивки | беж |
| розкладний | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 220 ₴






