
Комплект із двох стінових панелей Auris PANEL 3D
4 038 ₴
- Під замовлення
- Код: 59877
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комплект із двох стінових панелей Auris PANEL 3D від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура). Панель виготовляється з ХДФ 3 мм і МДФ 30 мм. Випускається у кольорах: "дуб Артизан/чорний".
Красиві декоративні настінні панелі Auris, створені в стилі лофт, виготовлені з високоякісної плити МДФ і товстої та міцної плити ХДФ. Панелі виготовлені в кольорі натурального дерева й елегантному, контрастному чорному кольорі. Вони стануть чудовою прикрасою зі смаком оформленої вітальні.
До пропонування входить комплект із 2 панелей. Панелі можна розташовувати та регулювати за висотою та шириною. Найкраще встановлювати панелі з використанням монтажного клею, адаптованого до типу стіни/підстави. Монтажний клей до комплекту не входить.
Панелі добре поєднуються з нашою колекцією меблів Auris їх можна використовувати як прикрасу тумб під телевізор і комодів. Через різницю в способі виробництва кольори можуть незначно відрізнятися від кольору меблів.
Насолоджуйтеся неперевершеним стилем і довговічністю з колекцією Auris від меблевого магазину Mebel-Trade!
Довжина: 137 см (274 см)
Ширина: 22,7 см
Глибина: 33 мм
Товщина панелі ХДФ: 3 мм
Товщина ламелі: 30 мм
Ширина планки: 22 мм
Ширина зазору: 7 мм
Розміри упакування: 140 х 25 х 8 см, 12 кг.
До комплекту входять 2 панелі завдовжки 137 см — їх можна складати вздовж один на одного, отримуючи довжину 274 см.
Подивитися всі модулі з колекції BIM Auris ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 137 см |
| Глибина | 3 см |
| Матеріал корпусу | МДФ, ХДФ |
| Опції | Немає |
| Стиль | сучасний, лофт, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Артизан, чорний |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 4 038 ₴








