Стінка Duo D від Польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має дводверну частину, чотири відкриті ніші з отвором для дротів, дві підвісні полиці та підлогову платформу, яка слугує полицею. Виготовляється з ламінованого ДСП/кромка АБС. Випускається у кольорах: "дуб Артизан/чорний".
Освіжіть ваш інтер'єр з елегантною колекцією Duo від Bim Furniture! Поєднання сучасного дизайну з теплою текстурою деревини додасть вашому простору вишуканості та затишку, створюючи ідеальне місце для релаксу та розваг.
Наша колекція містить у собі різноманітні елементи для вітальні, зокрема стильні меблеві комплекти з різними варіантами розташування для телевізора та додатковими полицями, а також елегантні комоди та вітрини, що ідеально підходять для зберігання вашої колекції посуду або улюблених книг.
Меблі Duo від Bim Furniture — це не тільки сучасний стиль, але й висока якість виготовлення, яка тішитиме вас довгі роки. Пориньте в атмосферу розкоші та комфорту, вибравши колекцію Duo для вашого дому.
Розміри:
В х Ш х Г: 180 х 250 х 35 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Duo ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 35 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 7 шт |
| Стиль | сучасний, лофт |
| Колір корпусу | дуб Артезіан |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 13 634 ₴



Відправка з 20 квітня 2026