
Тумба под ТВ Duo RTV160
9 225 ₴
- Під замовлення
- Код: 59695-59698
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під ТВ Duo RTV160 від Польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має дводверну частину, дві відкриті ніші з отвором для дротів і підлоговою платформою, яка слугує полицею. Виготовляється з ламінованого ДСП/кромка АБС. Випускається у кольорах: "дуб Артизан/чорний", "дуб Артизан" або "білий". Підсвічування продається окремо.
Освіжіть ваш інтер'єр з елегантною колекцією Duo від Bim Furniture! Поєднання сучасного дизайну з теплою текстурою деревини додасть вашому простору вишуканості та затишку, створюючи ідеальне місце для релаксу та розваг.
Наша колекція містить у собі різноманітні елементи для вітальні, зокрема стильні меблеві комплекти з різними варіантами розташування для телевізора та додатковими полицями, а також елегантні комоди та вітрини, що ідеально підходять для зберігання вашої колекції посуду або улюблених книг.
Меблі Duo від Bim Furniture — це не тільки сучасний стиль, але й висока якість виготовлення, яка тішитиме вас довгі роки. Пориньте в атмосферу розкоші та комфорту, вибравши колекцію Duo для вашого дому.
Розміри тумби:
В х Ш х Г: 30 х 160 х 35 (см)
Розміри платформи:
В х Ш х Г: 11 х 160 х 33 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Duo ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 11 см, 30 см |
| Глибина | 33 см, 35 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | 3 шт |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | сучасний, лофт |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, дуб Артезіан |
| Колір фасаду | білий, дуб Артизан, чорний |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 9 225 ₴










