
Тумба под ТВ Bello Bianco 5
8 991 ₴
- Під замовлення
- Код: 59154
Відправка з 08 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під ТВ Bello Bianco 5 від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має дводверну частину та дві відкриті щаблі для аудіо та відеотехніки. Виготовляється з ламінованого ДСП/МДФ/кромка АБС/скло. Випускається в кольорах: "білий/білий глянець". Ручок немає, відкривання за допомогою пазів у фасадах. Система безшумного зачинення дверей і ящиків.
Нова пропозиція популярних комодів Bello Bianco в італійському стилі вражає своїм мінімалізмом, елегантністю і простотою. Ми пропонуємо аж шість елементів різних розмірів і варіантів зберігання, тому ви обов'язково знайдете той, який відповідатиме вашим очікуванням.
За допомогою Bello Bianco ви зможете облаштувати як вітальню, так і спальню, а також елегантний офіс або кабінет.
Розміри:
В х Ш х Г: 45 х 180 х 43 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Bello Bianco ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 43 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований, скло загартоване |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий глянець |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 8 991 ₴





