
Тумба під телевізор Woody IV RTV4D 180
10 164 ₴
- Під замовлення
- Код: 60303
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під телевізор Woody IV RTV4D 180 від Польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має чотиридверну частину. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ із незвичайною 3D фрезеровкою. Випускається у кольорах: "чорний/ дуб Катанія". Ніжки з металу в кольорі "чорний/Срібний". Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Колекція меблів Woody IV — це стильне рішення для вашого дому, яке додасть інтер'єру унікального характеру. Серія привертає увагу своїм незвичайним поєднанням кольорів: матовий чорний корпус ідеально гармонує з фасадами в декорі дуба катання, що мають красивий і насичений відтінок. Меблі вирізняються оригінальним геометричним фрезеруванням. Сучасний дизайн елементів колекції доповнюють металеві ніжки чорно-золотого кольору та система без ручок. Колекція містить функціональну ТВ тумбу, місткий комод і дизайнерський журнальний столик, даючи змогу створити завершену атмосферу у вашому домі, яка перевершить усі ваші очікування.
Створіть інтер'єр своєї мрії з колекцією меблів Woody IV і насолоджуйтеся унікальною атмосферою у своєму домі!
Розміри:
В х Ш х Г: 60 х 180 х 40 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Woody IV ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, модерн |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір фасаду | дуб Катанія |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 10 164 ₴






