
Журнальний столик Sherwood LAWA
5 855 ₴
- Під замовлення
- Код: 60283-60284
Відправка з 08 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик Sherwood LAWA від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має дві відкриті ніші. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ із горизонтальним 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/ дуб Катанія" або "білий". Ніжки з металу в кольорі: "чорний/срібний".
Колекція Sherwood — це ексклюзивні меблі, які ідеально доповнять стильну вітальню. Родзинкою цієї серії є унікальні фрезеровані фасади, виготовлені з високоякісної МДФ плити із застосуванням 3D-технологій. Це надає меблям неповторного та сучасного вигляду, вигідно виділяючи її на тлі інших пропонувань на ринку. Чорні металеві ніжки із золотими вставками додають елегантності та модерністського шику. Колекція представлена в декількох колірних варіантах, які ви можете знайти в інших наших пропонуваннях.
Розміри:
В х Ш х Г: 45 х 110 х 55 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Sherwood ==>
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 55 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована, МДФ |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | гламур, сучасний, модерн |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | білий, дуб Катанія, чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір стільниці | білий, чорний |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 5 855 ₴




