
Комод Sherwood KOM4D 180
14 084 ₴
- Під замовлення
- Код: 60278-60279
Відправка з 08 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод Sherwood KOM4D 180 від Польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має чотиридверну частину. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ із горизонтальним 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/ дуб Катанія" або "білий". Ніжки з металу в кольорі: "чорний/срібний". Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Колекція Sherwood — це ексклюзивні меблі, які ідеально доповнять стильну вітальню. Родзинкою цієї серії є унікальні фрезеровані фасади, виготовлені з високоякісної МДФ плити із застосуванням 3D-технологій. Це надає меблям неповторного та сучасного вигляду, вигідно виділяючи її на тлі інших пропонувань на ринку. Чорні металеві ніжки із золотими вставками додають елегантності та модерністського шику. Колекція представлена в декількох колірних варіантах, які ви можете знайти в інших наших пропонуваннях.
Розміри:
В х Ш х Г: 89 х 180 х 40 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Sherwood ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 89 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, модерн |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір фасаду | білий, дуб Катанія |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 14 084 ₴










