
Комод Wave KOM4D 200
17 710 ₴
- Під замовлення
- Код: 60631-60632
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод Wave KOM4D 200 від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має чотиридверну частину. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм із крайкою АБС 0,6 мм і МДФ із вертикальною 3D фрезеровкою. Випускається в кольорах: "чорний" або "білий". Основа з металевого каркаса в кольорах: "чорний" або "золотий". Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Колекція Wave являє собою елегантні та унікальні преміуммебелі для вітальні. Ці вироби втілюють у собі італійський стиль, який дасть вам змогу створити інтер'єр, наповнений гармонією, оригінальним дизайном і розкішшю. На особливу увагу заслуговують оригінальні фасади з увігнутими, плавними лініями, що створюють ефект незвичайного світлового відбиття.
Розміри:
В х Ш х Г: 87 х 200 х 42 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Wave ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 87 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | металевий каркас |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Колір фасаду | білий, чорний |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 17 710 ₴










