
Стіл-консоль Ravena F Painted 1S
7 953 ₴
- Під замовлення
- Код: 61145-61146
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стіл-консоль Ravena F Painted 1S від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має один висувний ящик і одну відкриту нішу. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ 16 мм із 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/ дуб Артизан" або "білий/чорний". Краї плити захищені крайкою АБС. Основа з металевого каркаса у кольорах "чорний" або "золотий". Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Меблі з колекції Ravena F Painted вирізняються своєю елегантністю й унікальним дизайном. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, перетворюючи вашу вітальню або їдальню. Фрезеровані фасади особливо виділяються, додаючи декоративний акцент в інтер'єр. Меблі виготовлені з високоякісної пофарбованої фрезерованої МДФ. Ніжки, що підтримують корпус, підкреслюють стильний зовнішній вигляд і гарантують стабільність, а безручкові фасади надають сучасного вигляду.
Розміри:
В х Ш х Г: 78 х 113 х 50 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Ravena ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 50 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | металевий каркас |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір стільниці | білий, чорний |
| Колір фасаду | білий, дуб Артезіан |
| Ширина | 113 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 953 ₴




