
Журнальний столик Ravena C Diamond LAWA
6 891 ₴
- Під замовлення
- Код: 60977-60978
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик Ravena C Diamond LAWA від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має одну відкриту нішу. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ 16 мм із 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/чорний глянець" або "білий/білий глянець". Краї плити захищені крайкою АБС. Основа на вибір, може бити з металевого каркаса або металеві ніжки в кольорах "чорний" або "золотий".
Меблі з колекції Ravena Diamond вирізняються своєю елегантністю та винятковим дизайном. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, перетворюючи вашу вітальню або їдальню. Оригінальні фасади з алмазним фрезеруванням особливо виділяються та слугують прекрасним декоративним акцентом. Меблі виготовлені з високоякісної фрезерованої та покритої плівкою МДФ. Металева основа, що підтримує конструкцію, гарантує стабільність, а безручкові фасади надають сучасного вигляду.
Розміри:
В х Ш х Г: 43 х 90 х 60 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Ravena ==>
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Колір стільниці | білий, чорний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 6 891 ₴








