
Вітрина Ravena C Diamond 1D 60
15 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 60968-60969
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Вітрина Ravena C Diamond 1D 60 від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має однодверну частково застібку частину. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ 16 мм із 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/чорний глянець" або "білий/білий глянець". Краї плити захищені крайкою АБС. Основа на вибір, може бити з металевого каркаса або металеві ніжки в кольорах "чорний" або "золотий". Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Меблі з колекції Ravena Diamond вирізняються своєю елегантністю і винятковим дизайном. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, перетворюючи вашу вітальню або їдальню. Оригінальні фасади з алмазним фрезеруванням особливо виділяються і слугують прекрасним декоративним акцентом. Меблі виготовлені з високоякісної фрезерованої та покритої плівкою МДФ. Металева основа, що підтримує конструкцію, гарантує стабільність, а безручкові фасади надають сучасного вигляду.
Розміри:
В х Ш х Г: 215 х 60 х 42 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Ravena ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 215 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ, скло загартоване |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Колір фасаду | білий, чорний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 15 400 ₴











