
Журнальний столик Ravena B LAWA
6 484 ₴
- Під замовлення
- Код: 60865-60866
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик Ravena B LAWA від Польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має одну відкриту нішу. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ 16 мм. Випускається у кольорах: "чорний", "білий", "дуб Артизан/чорний". Краї плити захищені крайкою АБС. Основа на вибір, може бити з металевого каркаса або металеві ніжки в кольорах "чорний" або "золотий".
Меблі з колекції Ravena вирізняються своєю елегантністю й унікальним зовнішнім виглядом. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, надаючи вашій вітальні або їдальні новий вигляд. Лаконічні форми чудово гармоніюють із фрезерованими фасадами. Металеві ніжки підкреслюють стильний дизайн і забезпечують стабільність, а безручкові фасади додають сучасності.
Розміри:
В х Ш х Г: 43 х 90 х 60 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Ravena ==>
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Підстава | металеві ніжки |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | білий, дуб Артизан, чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Колір стільниці | білий, дуб Артизан, чорний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 6 484 ₴











