
Тумба під телевізор на коліщатках Yogi
3 112 ₴
- Під замовлення
- Код: 61297-61312
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під телевізор на коліщатках Yogi від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має дві відкриті ніші з отвором для дротів. Виготовляється з ламінованого ДСП / крайка АБС. Випускається в кольорах: "дуб Артизан”, “чорний”, “білий” или “дуб сонома”.
Дуже практична тумба під телевізор на коліщатках, вироблена в Польщі. Ідеальна для невеликих віталень або молодіжних кімнат. Висока мобільність тумби дає змогу вільно змінювати розташування меблів у приміщенні. Тумба обладнана двома зручними відкритими полицями для книг, дисків, декодерів і консолей, а також має отвір для кабелів.
Розміри:
В х Ш х Г: 60 х 80 х 40 (см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, лофт, скандинавський |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 3 112 ₴










