
Тумба під телевізор Kate RTV189
7 916 ₴
- Під замовлення
- Код: 61238-61281
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор Kate RTV189 від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має дводверну частину та дві відкриті ніші. Виготовляється з ламінованого ДСП / крайка АБС / МДФ. Випускається в кольорах: "чорний / чорний глянець”, “сірий / сірий глянець” или “білий / білий глянець”. Підсвічування продається окремо. Двері відчиняються за допомогою злегка витичних за край фасадів.
Розміри:
В х Ш х Г: 42 х 189 х 37 (см)
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 37 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 189 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 916 ₴










