
Комод Ravenna F Painted 3D 150
14 252 ₴
- Під замовлення
- Код: 61173-61174
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод Ravenna F Painted 3D 150 від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має тридверну частину. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм і МДФ 16 мм із 3D фрезеруванням. Випускається у кольорах: "чорний/білий/білий". Краї плити захищені крайкою АБС. Пластикові ніжки у квітах "чорний" або "золотий”. Ящики та двері із системою "PUSH-CLICK", відкривання легким натисканням на фасад.
Меблі з колекції Ravenna F Painted вирізняється своєю елегантністю й унікальним дизайном. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, перетворюючи вашу вітальню або їдальню. Фрезеровані фасади особливо виділяються, додаючи декоративний акцент в інтер'єр. Меблі виготовлені з високоякісної пофарбованої фрезерованої МДФ. Ніжки, що підтримують корпус, підкреслюють стильний зовнішній вигляд і гарантують стабільність, а безручкові фасади надають сучасного вигляду.
Розміри:
В х Ш х Г: 87 х 150 х 42 (см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 87 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Підстава | пластикові ніжки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір | білий / чорний |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір фасаду | білий, дуб Артезіан |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 14 252 ₴




