Внутрішні полиці до шафи Sandbox від польської фабрики Piaski (Пяски) — у комплекті чотири додаткові полиці. Виготовляється з: ламінованої ДСП/АБС крайки.
Модульна шафа Sandbox являє собою ідеальне поєднання сучасного дизайну та високої функціональності. Ці вироби, виготовлені в елегантних модних кольорах із рифленими фасадами з МДФ або скла, не тільки прикрасять будь-який сучасний простір, але й нададуть чудові можливості для зберігання й організації речей. Колекція Сандбокс розроблена з урахуванням найвищих стандартів якості й естетики, що робить її чудовим вибором для тих, хто цінує стиль і практичність.
Розміри:
В х Ш х Г: 2 х 48 х 48 (см)
Подивитися всі модулі з колекції Piaski Sandbox ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Глибина | 48 см |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Стиль | сучасний, модерн, лофт |
| Колір корпусу | пісочний беж |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 648 ₴







Відправка з 13 червня 2026