-8%

Стенка Laura Mini
29 163 ₴
26 814 ₴
- Під замовлення
- Код: 42855-66181
Відправка з 08 червня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка Laura Mini від польської фабрики Id czak (Ічак). Корпус виготовлений із ДСП у кольорі "дуб Золотий", фасади з ДСП у квітах «дуб Золотий/білий глянець». Додатково можна доукомплектувати LED-підсвіткою білого або синього кольору, а також LED RGB з пультом керування на 16 кольорів (ви можете вибирати відтінок підсвітки залежно від вашого інтер'єру та настрою).
Меблева стінка Laura Mini — це чудовий набір для відкритого салону та квартир у блоках, який додасть вашому інтер'єру унікального та сучасного вигляду. Laura поєднує в собі стильний дизайн і функціональність, створюючи затишну та сучасну атмосферу у вашому домі.
Розміри:
В х Ш х Г: 202 х 240 х 52 (см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 202 см |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 7 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | 6 шт |
| Підсвічування | 1 LED синій |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Золотий |
| Колір ручок | білий |
| Колір фасаду | білий глянець, дуб Золотий |
| Ширина | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 814 ₴




