-9%

Стенка Nelly з ПК столом
34 012 ₴
31 073 ₴
- Під замовлення
- Код: 31154
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стенка Nelly з ПК столом от Польской фабрики Idźczak (Ичак). Корпус і фасад виготовлені з ламінованої ДСП у кольорах "ясінь/ дуб Срібний".
Меблева стінка Nelly стане прекрасним доповненням вітальні. Надзвичайно функціональна та містка. Це надзвичайно практичний предмет меблів, завдяки якому відпаде проблема зберігання дрібних повсякденних речей. Вона привертає увагу своїм зовнішнім виглядом, може стати найкращим елементом вашої вітальні, а також молодіжної кімнати, квартири-студії.
Розміри:
В х Ш х Г: 202 х 350 х 52 (см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 4 шт |
| Висота | 202 см |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 10 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 15 шт |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | ясень |
| Колір ручок | чорний |
| Колір фасаду | дуб Срібний, ясен |
| Ширина | 350 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 073 ₴



