
Стенка San Marino
37 593 ₴
32 728 ₴
- Під замовлення
- Код: 31092-66125
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стінка San Marino від польської фабрики Id czak (Ічак). Корпус виготовлений із ДСП у кольорі "дуб крафт сірий", фасади з ДСП у кольорах "дуб крафт сірий", вставки "дуб сонома шоколадний", скло прозоре. Ручки з пластику в коричневому кольорі. Підсвічування продається окремо. Доступна звичайна LED білого або блакитного кольору, або LED RGB з пультом керування на 16 кольорів (ви можете вибирати відтінок підсвітки залежно від вашого інтер'єру та настрою).
Меблева стінка San Marino ідеально підійде як для невеликих кімнат, так і для просторих, де важливо ефективно використовувати простір. Ця модель поєднує практичність і стильний дизайн, створюючи затишний і функціональний інтер'єр.
Переваги та особливості:
Містка шафа для зберігання одягу та інших речей.Надставка та секція для ТВ, що доповнюють функціональність.
Практичні полиці для організації дрібниць.
Вітрина з декоративним прозорим склом.
Елегантні вставки та ручки в кольорі шоколаду, що підкреслюють сучасний стиль.
Меблева стінка San Marino — це стильне та функціональне рішення для вашого дому, що створює гармонійну атмосферу навіть у невеликих приміщеннях.
Зверніть увагу: модель не обладнана панеллю між секцією для ТВ і надставкою/полицею, що додає легкості конструкції.
Розміри:
В х Ш х Г: 203 х 300 х 52 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 12 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Підсвічування | 2 LED синій |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб крафт сірий |
| Колір ручок | шоколад |
| Колір фасаду | дуб крафт сірий, дуб шоколадний Сонома |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 32 728 ₴





