
Стеллаж Smyk I 01
6 433 ₴
5 966 ₴
- Під замовлення
- Код: 31446
Відправка з 13 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стелаж Smyk I 01 від польської фабрики Id| czak (Ічак) — складається з п'яти відкритих полиць. Корпус виготовлений із ламінованої ДСП у кольорі "білий". Фасади з ламінованої ДСП у кольорі "білий". Крайка з ABS пластику. Меблі стійкі до пошкоджень і подряпин, впливу вологи та високої температури.
Меблі Smyk для дитячої або підліткової кімнати у світлих тонах, завдяки якій навіть невелике приміщення візуально збільшиться в розмірах. Цікава колірна гама ручок — прекрасне доповнення стилю цієї колекції. Меблева система Smyk складається з безлічі незалежних елементів, завдяки чому можна створювати будь-які гарнітури, які можна адаптувати до потреб і розміру дитячої кімнати.
Подивитися всі модулі з колекції Id| czak Smyk ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 193 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 5 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 5 966 ₴


