
Ліжко Bafra BA31
14 243 ₴
13 173 ₴
- Під замовлення
- Код: 43142-43143
Відправка з 13 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Ліжко Bafra BA31от польської фабрики Id| czak (Ічак). Спальне місце 160х200 см. Ліжко без вкладки та матраца. Корпус і фасад виготовлений із ламінованої ДСП у кольорі "дуб Артизан/сосна Норвезька". Крайка з АБС пластику. Меблі стійкі до пошкоджень і подряпин, впливу вологи та високої температури.
Меблі Bafra з декоративними вставками в модній колірній гамі з витонченим зовнішнім виглядом, який відповідатиме сучасним тенденціям. Bafra — ідеальна пропозиція для будь-якої сучасної спальні. Міцна конструкція та комфорт для сну є додатковою перевагою.
Розміри:
В х Ш х Д: 100 х 170 х 205 (см)
Подивитися всі модулі з колекції Id| czak Bafra ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Вклад | ламелі |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 205 см |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Артизан, сосна Норвезька |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 13 173 ₴




