-6%

Полиця Figo 09 (білий)
3 063 ₴
2 866 ₴
- Під замовлення
- Код: 42991
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця Figo 09 від польської фабрики Id| czak (Ічак) — складається з п'яти відритих відсіків. Корпус виготовлений із ламінованого високоякісного ДСП у кольорі "білий". Краї оброблені шпоном АБС.
Полиця Figo 09 і поєднує в собі сучасний скандинавський стиль із функціональністю й комфортом для повсякденного використання. Світле забарвлення додає шарму та надає всьому інтер'єру неповторного вигляду.
Розміри:
В х Ш х Г: 50 х 110 х 23 (см)
Проглянути всі модулі з колекції Id| czak Figo ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 23 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 5 шт |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 866 ₴


