
Ліжко Bari BA21
14 785 ₴
13 579 ₴
- Під замовлення
- Код: 36959-36960
Відправка з 13 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Ліжко Bari BA21 від польської фабрики Id| czak (Ічак). Спальне місце 160х200 см. Ліжко без вкладки та матраца. Корпус виготовлений із ламінованої ДСП у кольорі "дуб Сан Ремо пісочний/чорний глянець".
Найбільшою перевагою системи Bari, безсумнівно, є її оригінальний зовнішній вигляд, який зробить вашу спальню надзвичайно гармонійною й неповторною. Якісне виготовлення з якісних матеріалів гідно оцінять усі, кому потрібно, щоб меблі були в гарному стані довгий час. Меблі для спальні з колекції Барі — чудове рішення для вас.
Розміри:
В х Ш х Д: 100 х 169 х 206 (см)
Подивитися всі модулі з колекції Id| czak Bari ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Вклад | ламелі |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 206 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Опції | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Сан Ремо пісочний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Ширина | 169 см |
- Ціна: 13 579 ₴


