-7%

Ліжко 160 Lucca LC31
11 328 ₴
10 492 ₴
- Під замовлення
- Код: 36881-36882
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко 160 Lucca LC31 від польської фабрики Id| czak (Ічак). Спальне місце 160х200 см. Ліжко без вкладки та матраца. Корпус виготовлений із ламінованої ДСП у кольорах "білий/чорний глянець".
Колекція Lucca в сучасному стилі. Унікальні, практичні кольори та лаконічний дизайн чудово поєднуються з безліччю дизайнів інтер'єру вітальні.
Розміри:
В х Ш х Д: 90 х 165 х 206 (см)
Подивитися всі модулі з колекції Id| czak Lucca ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Вклад | ламелі |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 206 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | білий, чорний глянець |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 492 ₴




