
Полиця навісна Forest 08 (зелений лабрадор/золотий)
1 931 ₴
- Під замовлення
- Код: 68791
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна Forest 08 від польської фабрики ML Meble (МЛ Меблі). Меблі виготовляються з ламінованого ДСП з АБС-кромкою. Випускається в кольорі: "зелений лабрадор".
Настінна полиця Forest 08 — ідеальне рішення для цінителів елегантних і стильних інтер'єрів.
Полиця Forest 08 — це елегантний акцент, який підкреслить характер вашого інтер'єру та забезпечить зручне розміщення улюблених речей.
Розміри:
В х Ш х Г: 23 х 120 х 22 (см)
Подивитися всі модулі з колекції ML Meble Forest ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ML Meble |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 22 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур |
| Колір корпусу | зелений лабрадор |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931 ₴



