-25%

Офісне поворотне крісло FB29-FX, сірий/чорний
4 384 ₴
3 285 ₴
- Під замовлення
- Код: 73325
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло поворотне FB29-FX виробництва польської фабрики Furnitex (Фурнітекс) — це ергономічне та практичне рішення для офісу, домашнього кабінету або навчальної зони. Завдяки сучасному дизайну та продуманій конструкції крісло забезпечує високий рівень комфорту протягом усього дня.
Матеріали:
Оббивка: мембранна тканина/сітка — повітропроникні, зносостійкі матеріали, зберігають комфорт навіть у разі тривалого використанняОснова: пластик (PP) — легкий і міцний матеріал, стійкий до навантажень і легко переміщається
Цвета:
Сидіння і спинка: сірий — класичний і універсальний колір, що підходить до будь-якого інтер'єруОснова та підлокітники: чорний — підкреслює лаконічність і сучасний стиль крісла
Розміри:
Ширина: 63 смШирина сидіння: 49 см
Глибина сидіння: 49 см
Висота спинки: 55 см
Висота: 120-130 см
Висота сидіння: 49–59 см
Висота підлокітників: 67–77 см
Крісло FB29-FX обладнане механізмом TILT і складаними підлокітниками, що дає змогу регулювати положення сидіння, забезпечуючи максимальну зручність і свободу рухів. Чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт, функціональність і сучасний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120-130 см |
| Висота сидіння | 49-59 см |
| Глибина | 49 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, мембранна тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Виробник | Furnitex |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴




