
Стінка Leronia, білий/графіт
20 958 ₴
- Під замовлення
- Код: 75773
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стінка Leronia від польської фабрики Mirjan 24 (Мірян 24) вирізняється простою формою і класичними кольорами. Вона ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, але також буде доречна і в більш традиційних стилях. Це функціональні та практичні меблі.
Комплект містить: підвісна шафка з витичним фасадом і газовим амортизатором, тумба під ТВ із самотормозним амортизатором, а також два стелажі — відкритий і закритий із системою Push to Open. Всі елементи виготовлені з ламінованої плити. Ця модель — чудове рішення для різних інтер'єрів. Стінка ідеально підійде для прихильників порядку. Вона допоможе зберігати безліч речей і підтримувати чистоту на підлозі завдяки навісній конструкції.
Переваги та особливості:
Мінімалістичний дизайн: проста форма та класичні кольори.Функціональність: продумана комбінація різних елементів.
Безліч місць для зберігання: відкриті та закриті відділення для будь-яких предметів.
Система Push to Open: відчиняння дверей і ящиків одним натисканням.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована ДСП 16 мм — міцний і довговічний матеріал.Крайка: паперова — захищає краї від вологи та механічних пошкоджень.
Фурнітура: накладні петлі fi 35 мм.
Система відкривання: закритий стелаж — Push to Open; тумба під ТВ — фасад виступає над корпусом + самоблокувальні фіксатори; підвісна шафка — фасад виступає над корпусом + газові амортизатори.
Цвета:
Корпус і фасади: білий — створює відчуття свіжості та простору в інтер'єрі.Декоративні вставки: графіт — стильний і контрастний акцент, який підкреслює сучасний дизайн.
Розміри стінки:
Ширина: 224 смВисота: 160 см
Глибина: 33 см
Стінка Leronia — це ідеальне поєднання сучасного дизайну, практичності та місткості, яке допоможе організувати простір і додати вишуканості у ваш інтер'єр.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 160 см |
| Глибина | 33 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | 8 шт |
| Виробник | Mirjan 24 |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір корпусу | білий, графіт |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 224 см |
- Ціна: 20 958 ₴




