
Полиця навісна John 10, дуб Лефкас/чорний
1 581 ₴
1 507 ₴
- Під замовлення
- Код: 76492
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Полиця навісна John 10 від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це модель із цікавою та неповторною стилістикою. Вона ідеально поєднується як із сучасними, так і з більш класичними інтер'єрами.
Настінна полиця John вирізняється позачасовою колірною гамою, яка чудово вписується в актуальні інтер'єрні тренди. Полиця виготовлена з міцної ламінованої плити, обклеєної крайкою АБС, що підвищує її довговічність і зносостійкість. Завдяки полиці John 10 Ви зможете ефектно виставити декоративні елементи та книги.
Переваги та особливості:
Дизайн: цікава та неповторна стилістика, що вписується в актуальні тренди.Універсальність: ідеально підходить для сучасних і класичних інтер'єрів.
Конструкція: виготовлена з міцної ламінованої плити з крайкою АБС для довговічності.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована плита ДСП.Крайка: обклеєна крайкою АБС.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Розміри:
Висота: 20 смШирина: 120 см
Глибина: 18 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 18 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 1 507 ₴



