
Журнальний столик John 8, дуб Лефкас / чорний
5 508 ₴
5 236 ₴
- Під замовлення
- Код: 76488
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик John 8 від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це винятково функціональне й одночасно стильне доповнення до будь-якої вітальні. Поєднання кольорів, що імітують дерево, з рішучими тонами чорного оживить інтер'єр і надасть йому цікавого вигляду.
Журнальний столик обладнаний практичними полицями, розташованими під стільницею. Частина з них — це відкриті простори, а також є закрита полиця, яка стане дискретним місцем для зберігання підручних аксесуарів. Меблі виготовлені з міцних компонентів, що забезпечують довговічність і надійність під час щоденного використання.
Переваги та особливості:
Дизайн: стильне поєднання кольорів, що оживляє інтер'єр.Функціональність: практичне зберігання з відкритими полицями та прихованим відділенням.
Конструкція: висока міцність і система відкривання Push to Open.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП.Верхня частина: ламінована плита ДСП завтовшки 22 мм.
Крайка: торці та фасади обклеєні крайкою АБС, інші — паперовою.
Корпус: середина корпусу чорна (двоколірна плита: зовні дуб — середина чорна).
Ніжки: пластик, заввишки 12 см.
Відчинення: відкидні дверцята відчиняються вниз, система Push to Open.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Фасади: дуб Лефкас/чорний.
Ніжки: чорний.
Розміри:
Висота: 40 смШирина: 101 см
Глибина: 61 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 40 см |
| Двері | 2 шт |
| Довжина | 61 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Лефкас |
| Колір фасаду | дуб Лефкас, чорний |
| Ширина | 101 см |
- Ціна: 5 236 ₴




