
Тумба під ТВ John 6 4S, дуб Лефкас/чорний
9 349 ₴
8 892 ₴
- Під замовлення
- Код: 76484
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під ТВ John 6 4S від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) своїм стилем відсилає до меблів із індустріальним характером. На злегка суворий зовнішній вигляд меблів впливають такі елементи, як ламінована плита в кольорі натурального дерева з чорними акцентами у формі нижньої рамки, мінімалістичних ручок і високих ніжок.
Тумба під ТВ прекрасно підійде для великого телевізора, оскільки має довгу та містку стільницю. Крім того, тумба John обладнана чотирма шухлядами, які чудово підходять для зберігання домашніх аксесуарів. Тумбу можна легко комбінувати з іншими елементами з колекції John, створюючи цілісний та функціональний набір для вітальні.
Переваги та особливості:
Дизайн: індустріальний характер, підкреслений чорною нижньою рамкою та високими ніжками.Функціональність: довга та містка стільниця для великого телевізора та чотири ящики для зберігання.
Конструкція: високі ніжки (12 см) і стійка база.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП.Верхня частина: ламінована плита ДСП завтовшки 22 мм.
Крайка: торці та фасади обклеєні крайкою АБС, інші — паперовою.
Корпус: середина корпусу чорна (двоколірна плита: зовні дуб — середина чорна).
Ніжки та ручки: пластик.
Напрямні: GTV, кулькові H-35, повного висування.
Конструкція: ніжки заввишки 12 см.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Фасади: дуб Лефкас.
Ніжки та ручки: чорний.
Розміри:
Висота: 50 смШирина: 181 см
Глибина: 40 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 4 шт |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб Лефкас |
| Ширина | 181 см |
- Ціна: 8 892 ₴





