
Комод із шухлядами John 5 6S, дуб Лефкас/чорний
12 066 ₴
11 473 ₴
- Під замовлення
- Код: 76481
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод із ящиками John 5 6S від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це модель, яка своїм стилем і розміром прекрасно впишеться в будь-яку вітальню. Приблизна до природи колірна гама меблів доповнена стриманими деталями в темних тонах, що вигідно посилює сучасний зовнішній вигляд.
Функціональність комода виражається в його великій місткості. Він обладнаний двома рядами глибоких ящиків і успішно вмістить необхідні в денній зоні аксесуари, а також запасний текстиль, сезонний декор і документи. Стійкість комоду забезпечує основу у формі модних високих ніжок.
Переваги та особливості:
Дизайн: сучасний вигляд, підкреслений природною колірною гамою та темними акцентами.Функціональність: висока місткість завдяки шести глибоким ящикам для зберігання різних предметів.
Конструкція: стійкість і легкість завдяки модним високим ніжкам (12 см).
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП.Верхня частина: ламінована плита ДСП завтовшки 22 мм.
Крайка: торці та фасади обклеєні крайкою АБС, інші — паперовою.
Корпус: середина корпусу чорна (двоколірна плита: зовні дуб — середина чорна).
Ніжки та ручки: пластик.
Напрямні: GTV, кулькові H-35, повного висування.
Конструкція: ніжки заввишки 12 см.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Фасади: дуб Лефкас.
Ніжки та ручки: чорний.
Розміри:
Висота: 84 смШирина: 181 см
Глибина: 40 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 6 шт |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб Лефкас |
| Ширина | 181 см |
- Ціна: 11 473 ₴




