
Комод зі склом John 4 2D, дуб Лефкас/чорний
9 621 ₴
9 151 ₴
- Під замовлення
- Код: 76478-76479
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод зі склом John 4 2D від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це інноваційне та позачасове рішення для Ваших приміщень. Цей комод не тільки забезпечить додаткове місце для зберігання одягу або аксесуарів, а й стане ідеальною прикрасою кімнати.
Комод John 4 виготовлений із міцної ламінованої плити в колірній гамі, що імітує дерево, зі вставками чорного кольору, що надає йому неповторного характеру. Крім місткої шафки, цей комод обладнаний остеколінням, яке чудово експонує декоративні елементи або пам'ятні речі, що містяться всередині. У додатковій опції є можливість підсвічування скляних елементів LED-світлом.
Переваги та особливості:
Дизайн: інноваційне та позачасове рішення з унікальним характером завдяки чорним акцентам.Функціональність: поєднує містке зберігання з зоною для експозиції декоративних елементів.
Опції: можливість додаткового освітлення скляних елементів LED-підсвіткою.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП.Верхня частина: ламінована плита ДСП завтовшки 22 мм.
Крайка: торці та фасади обклеєні крайкою АБС, інші — паперовою.
Корпус: середина корпусу чорна (двоколірна плита: зовні дуб — середина чорна).
Ніжки та ручки: пластик.
Фасади: скляні.
Внутрішнє наповнення: всередині скляні полиці.
Конструкція: ніжки заввишки 12 см.
Опції: LED-підсвітка (біла) як додаткова опція — за окрему плату.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Фасади: дуб Лефкас.
Ніжки та ручки: чорний.
Розміри:
Висота: 121 смШирина: 101 см
Глибина: 40 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 121 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб Лефкас, прозорий |
| Ширина | 101 см |
- Ціна: 9 151 ₴




