
Комод із баром John 3 4D1S, дуб Лефкас/чорний
11 547 ₴
10 979 ₴
- Під замовлення
- Код: 76474-76475
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Комод з баром John 3 4D1S від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це модель зі злегка суворим зовнішнім виглядом. Індустріальний характер меблів є результатом поєднання ламінованої плити в кольорі натурального дерева з чорними акцентами у формі ручок і високих ніжок.
Комод John 3 4D1S чудово підійде для вітальні або їдальні, позаяк має частково осклений фасад зі скляними полицями. На них можна виставити колекцію келихів для вина або столовий сервіз. Вміст полиць можна додатково підкреслити, вибравши LED-освітлення. Крім остеклованих шафок, комод пропонує висувну скриньку та функціональну шафку типу бар.
Переваги та особливості:
Дизайн: індустріальний характер, підкреслений поєднанням натурального дерева та чорних акцентів.Функціональність: багатофункціональне зберігання: остеклена вітрина, висувна скринька та барне відділення.
Конструкція: високі ніжки (12 см) і чорні ручки, що надають дизайнерського вигляду.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП.Верхня частина: ламінована плита ДСП завтовшки 22 мм.
Крайка: торці та фасади обклеєні крайкою АБС, інші — паперовою.
Корпус: середина корпусу чорна (двоколірна плита: зовні дуб — середина чорна).
Ніжки та ручки: пластик.
Напрямні: GTV, кулькові H-35, повного висування.
Внутрішнє наповнення: всередині скляні полиці.
Опції: LED-підсвітка (біла) як додаткова опція — за окрему плату.
Цвета:
Корпус: дуб Лефкас/чорний.Фасади: дуб Лефкас.
Ніжки та ручки: чорний.
Розміри:
Висота: 131 смШирина: 131 см
Глибина: 40 см
Колекція John — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі простий, але неповторний дизайн, практичність і функціональність, натхненні стилем натурального дерева.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 131 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір корпусу | дуб Лефкас, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб Лефкас, прозорий |
| Ширина | 131 см |
- Ціна: 10 979 ₴




