
Комод із шухлядами Mia 3, білий
10 004 ₴
9 510 ₴
- Під замовлення
- Код: 76385
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Універсальний, елегантний вигляд і практичні рішення — головні переваги комода з шухлядами Mia 3 від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Мебель). Його фасади являють собою поєднання гладкої поверхні з делікатним рифленим оздобленням. Місткий, але легкий завдяки піднятій конструкції, він прекрасно підійде для сучасних і класичних інтер'єрів.
Цей комод на ніжках — ідеальний предмет меблів як для маленьких, так і для великих просторів. Три ящики та внутрішні полиці дадуть змогу розумно організувати простір і навести лад у вашому оточенні. Модель не має ручок, а за легке відкривання відповідає система "Push to Open".
Переваги та особливості:
Дизайн: елегантний і універсальний зовнішній вигляд.Функціональність: три місткі ящики та внутрішні полиці.
Універсальність: ідеально підходить як для маленьких, так і для великих приміщень.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм.Фасади: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм + плита МДФ завтовшки 18 мм.
Кромка: АБС.
Задня стінка: плита ХДФ.
Ніжки: метал.
Фурнітура: петлі та напрямні GTV.
Система відкривання: зручний механізм "Push to Open".
Ручки: відсутні.
Цвета:
Корпус і фасади: білий.Ніжки: чорний.
Розміри:
Висота: 80 смШирина: 145 см
Глибина: 41 см
Колекція Mia — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі функціональність, місткість і сучасний дизайн, даючи змогу з легкістю облаштувати стильний і практичний інтер'єр.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, МДФ |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 145 см |
- Ціна: 9 510 ₴




