
Комод із шухлядами Mia 1, білий
10 905 ₴
10 362 ₴
- Під замовлення
- Код: 76380
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Оцініть елегантний вигляд комода Mia 1 від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) і його високу функціональність. Ідеально підходить для обладнання вітальні, цей комод із першого погляду захоплює своїм цікавим дизайном. Поєднання гладких і рифлених фасадів робить його зовнішній вигляд особливо привабливим.
Цей унікальний предмет меблів виділяється серед інших пропонувань також завдяки своїм практичним перевагам. Продумане розташування відділень забезпечує велику кількість місця для зберігання. Завдяки містким шафкам і ящикам у вас буде оптимальний простір для предметів різного розміру. Ця перевага робить комод Mia 1 на високих ніжках частим вибором для домашнього офісу або передпокою.
Переваги та особливості:
Дизайн: елегантний зовнішній вигляд з унікальним поєднанням гладких і рифлених фасадів.Функціональність: місткі ящики та відділення для зручного зберігання.
Універсальність: підходить для вітальні, домашнього офісу та передпокою.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм.Фасади: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм + плита МДФ завтовшки 18 мм.
Кромка: АБС.
Задня стінка: плита ХДФ.
Ніжки: метал.
Фурнітура: петлі та напрямні GTV.
Система відкривання: зручний механізм "Push to Open".
Ручки: відсутні.
Цвета:
Корпус і фасади: білий.Ніжки: чорний.
Розміри:
Висота: 122 смШирина: 100 см
Глибина: 41 см
Колекція Mia — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі функціональність, місткість і сучасний дизайн, даючи змогу з легкістю облаштувати стильний і практичний інтер'єр.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 122 см |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, МДФ |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Немає |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 10 362 ₴




