
Стильне та функціональне крісло Maloy FR11-FX, сірий/чорний
7 040 ₴
- Під замовлення
- Код: 76858
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стильне та функціональне крісло Maloy FR11-FX від польської фабрики Furnitex (Фурнітекс) — це пропозиція для людей, які цінують комфорт і сучасний дизайн. Крісло є у двох модних кольорах — сірому та бежевому — і чудово підійде для вітальні, спальні, офісу або кабінету.
Крісло Maloy FR11-FX забезпечує високий комфорт завдяки м'якій подушці та правильно профільованій спинці, гарантуючи розслаблення навіть під час тривалого сидіння. Однією з ключових особливостей є сидіння, що обертається на 360°, що забезпечує повну свободу руху та зручність використання.
Матеріали та виготовлення:
Обивка: ткань Maloy.Каркас: міцний металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою.
Сидіння: поворотне (360°).
Цвета:
Оббивка: сірийОснова: чорний
Розміри:
Висота: 90 смВисота сидіння: 50 см
Ширина: 72 см
Ширина сидіння: 48 см
Глибина сидіння: 51 см
Подушка: 30 × 21 см
Зробіть ставку на комфорт і елегантність — виберіть крісло Maloy FR11-FX і насолоджуйтеся відпочинком у найкращому стилі від польської фабрики Furnitex.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина | 70 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | функція обертання |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Немає |
| Виробник | Furnitex |
| розкладний | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 72 см |
- Ціна: 7 040 ₴




