
Сучасний тридверний комод Mossa MO5, білий/ дуб віскі
10 176 ₴
- Під замовлення
- Код: 79263-79264
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасний тридверний комод Mossa MO5 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це стильне та функціональне рішення для вашої вітальні або спальні. Модель виготовлена в актуальній колірній гамі та вирізняється великою місткістю, даючи змогу зручно організувати зберігання речей.
Головним хітом колекції Mossa є рифлені фасади (плита Forrest classic STRIPS) з виразним 3D-ефектом. Комод розділений на чотири зони: три відділення приховані за глухими фасадами (в кожному по одній полиці), а одна відкрита ніша розділена на дві частини, що ідеально підходить для розміщення декору або техніки. Поєднання білого кольору з текстурою дуба віскі та високими ніжками надає меблям елегантного сучасного вигляду.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована ДСП (16 мм)Фасади: рифлена плита ДСП (16 мм) Forrest classic STRIPS
Краї: захищені крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і подряпин
Ніжки та ручки: якісний пластик
Фурнітура: надійні чашкові петлі
Доступні кольори:
Корпус: білий / дуб віскіФасад: білий
Ніжки та ручки: чорний
Розміри:
Висота: 136 смШирина: 91 см
Глибина: 40 см
Висота ніжок: 12 см
Комод Mossa MO5 — це поєднання польської якості та мінімалістичної елегантності, яка наповнить ваш будинок атмосферою затишку та стилю.
Подивитися всю колекцію Dolmar Mossa ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 136 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | білий, дуб віскі |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 91 см |
- Ціна: 10 176 ₴





