
Елегантна дводверна вітрина Sven SV3, сосна Андерсен/ дуб Неш
12 189 ₴
- Під замовлення
- Код: 79535-79536
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Елегантна дводверна вітрина Sven SV3 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ідеальне поєднання скандинавської легкості та функціональності. Модель виготовлена в гармонійному дуеті квітів сосна Андерсен і дуб Неш, що дає змогу візуально розширити простір вітальні та додати інтер'єру благородства.
Особливістю вітрини Sven SV3 є засклені фасади, які дають ефектно розмістити декор або посуд. Внутрішній простір розділений на чотири секції, дві з яких обладнані міцними скляними полицями завтовшки 6 мм. Як додаткова опція доступна для встановлення чотирьох точкових LED-підсвітки, яка створить у приміщенні затишну атмосферу та підкреслить красу ваших колекцій. Високі похилі ніжки та ручки з натурального лакованого дуба завершують стильний образ моделі.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована ДСП завтовшки 16 ммВерхня стільниця: потовщена ламінована ДСП (25 мм)
Остечення: прозоре загартоване скло на фасадах
Полиці: ламінована ДСП (16 мм) і скло завтовшки 6 мм
Краї: оброблені крайкою ПВХ (0,5 мм для корпусу та 0,8 мм для стільниці)
Фурнітура: надійні чашкові петлі
Ручки: натуральне дерево (лакований дуб)
Ніжки: високі скошені опори з натурального дерева (лакований дуб)
Доступні кольори:
Корпус: сосна АндерсенФасади: сосна Андерсен
Стільниця, ніжки та ручки: дуб Неш
Розміри:
Висота: 185 смШирина: 85 см
Глибина: 40 см
Вітрина Sven SV3 — це якісний польський продукт, який стане гідною прикрасою вашого сучасного інтер'єру та приверне захоплені погляди гостей.
Подивитися всю колекцію Dolmar Sven ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 185 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо), система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | бохо, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Неш, сосна Андерсен |
| Колір підстави | дуб Неш |
| Колір фасаду | сосна Андерсен |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 12 189 ₴



