
Сучасний письмовий стіл Carini CA8, графіт/білий
5 446 ₴
- Під замовлення
- Код: 79918
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасний письмовий стіл Carini CA8 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ідеальне робоче місце для навчання та творчості в дитячій або підлітковій кімнаті. Завдяки оптимальній ширині стільниці та продуманій ергономіці, стіл забезпечує комфортні умови для виконання домашніх завдань і роботи за комп'ютером, легко вписуючись в інтер'єр будь-якого метражу.
Колекція Carini виділяється оригінальним триколірним поєднанням: глибокого відтінку світлий графіт, теплої текстури дерева дуб Неш і сяйного білого діаманта. Стіл обладнаний зручною тумбою з закритими полицями та шухлядою, що дає змогу тримати під рукою все необхідне навчальне приладдя, книги та зошиті. Таке колірне рішення надає меблям сучасний індустріальний акцент, який актуальний як для хлопчиків, так і для дівчаток.
Матеріали та виготовлення:
Корпус, фасади та стільниця: якісна ламінована ДСП (16 мм)Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм і 0,8 мм), стійкою до ударів і подряпин
Фурнітура: надійні накладні петлі
Ручки: пластикові, лаконічної форми в графітовому кольорі
Опори: пластикові підп'ятники (сим-система) для захисту підлоги
Доступні кольори:
Корпус і стільниця: світлий графітФасади: дуб Неш / білий діамант
Розміри:
Висота: 78 смШирина: 120 см
Глибина: 53 см
Письмовий стіл Carini CA8 — це поєднання бездоганної польської якості та позачасового дизайну, яке допоможе створити в кімнаті дитини продуктивну атмосферу та стильний інтер'єр на довгі роки.
Подивитися всю колекцію Dolmar Carini ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 53 см |
| Двері | 1 шт |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | графіт світлий |
| Колір стільниці | графіт світлий |
| Колір фасаду | білий діамант, дуб Неш |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 5 446 ₴



