
Середній комбінований стелаж Carini CA4, графіт/ дуб Неш/білий
5 273 ₴
- Під замовлення
- Код: 79913
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Середній комбінований стелаж Carini CA4 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це практичний і компактний елемент меблів, який ідеально підходить для організації простору в дитячій або підлітковій кімнаті. Завдяки своїй висоті й універсальному дизайну, він не захаращує інтер'єр, надаючи водночас достатньо місця для зберігання книг, іграшок або навчальних матеріалів.
Колекція Carini привертає увагу оригінальним триколірним поєднанням: основи в кольорі світлий графіт, благородних вставок дуб Неш і фасадів у кольорі білий діамант. Таке колористичне рішення дає змогу візуально освіжити кімнату та надати їй сучасного вигляду. Стелаж обладнаний функціональними полицями, велика частина яких прихована за дверцятами, що допомагає підтримувати лад і гармонію в житловому просторі підлітка.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: якісна ламінована ДСП (16 мм)Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм і 0,8 мм)
Фурнітура: надійні накладні петлі
Ручки: пластикові, лаконічної форми
Опори: пластикові підп'ятники (сим-система) для захисту підлоги
Доступні кольори:
Корпус: світлий графітФасади: дуб Неш / білий діамант
Розміри:
Висота: 144 смШирина: 50 см
Глибина: 38 см
Стелаж Carini CA4 — це запорука польської якості та продуманої ергономіки, яка забезпечить вашій дитині комфортне середовище для розвитку та творчості.
Подивитися всю колекцію Dolmar Carini ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 144 см |
| Глибина | 38 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | графіт світлий |
| Колір фасаду | білий діамант, дуб Неш |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 5 273 ₴



