
Письмовий стіл Werso W8, білий діамант/ антрацит/ дуб Рив'єра
7 657 ₴
- Під замовлення
- Код: 79871
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Письмовий стіл Werso W8 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ергономічний і стильний центр робочої зони в кімнаті школяра або студента. Продумана конструкція й широка робоча поверхня створюють ідеальні умови для ефективного навчання, творчості та комфортної роботи за комп'ютером.
Колекція Werso виготовлена в естетиці сучасного скандинавського мінімалізму з використанням гармонійного триколірного поєднання: антрацит, білий діамант і текстура дерева дуб Рив'єра. Стіл W8 обладнаний просторою стільницею завширшки 120 см, яка дає змогу зручно розмістити монітор, лампу та навчальне приладдя. Для зберігання зошитів, канцелярії та особистих речей передбачені три місткі шухляди. Високі скошені ніжки надають конструкції легкість і забезпечують комфортний простір для ніг.
Матеріали та виготовлення:
Корпус, фасади та стільниця: якісна ламінована ДСП (16 мм)Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм)
Фурнітура: кулькові напрямні з плавним закриванням
Ніжки: високі скошені опори з міцного пластику в колір дерева
Ручки: сучасна пластикова фурнітура лаконічної прямокутної форми
Доступні кольори:
Корпус и столешница: антрацитФасади: білий діамант/ антрацит/ дуб Рив'єра
Розміри:
Висота: 85 смШирина: 120 см
Глибина: 55 см
Письмовий стіл Werso W8 — це сертифікована польська якість і функціональність, які допоможуть організувати ідеальне робоче місце для вашої дитини.
Подивитися всю колекцію Dolmar Werso ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 55 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | антрацит, дуб Рив'єра |
| Колір стільниці | антрацит, дуб Рив'єра |
| Колір фасаду | антрацит, білий діамант, дуб Рив'єра |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 7 657 ₴



