
Відкритий стелаж Werso W4, дуб Рив'єра
4 113 ₴
- Під замовлення
- Код: 79867
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Відкритий стелаж Werso W4 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ідеальний інструмент для зонування простору та ефектної демонстрації колекції книг, іграшок або декоративних аксесуарів. Компактні габарити дають змогу розмістити його навіть у найвужчому простінні, перетворюючи місце, що пустошить, на функціональну зону зберігання.
Колекція Werso виготовлена в трендовому скандинавському стилі з характерним триколірним поєднанням антрациту, білого діаманта та текстури дуб Рив'єра. Стелаж W4 розділений на п'ять відкритих секцій, які дають змогу впорядкувати речі та завжди тримати їх під рукою. Завдяки високим скошеним ніжкам, конструкція має легкий вигляд та не перевантажує інтер'єр, водночас забезпечуючи вільний доступ для прибирання під меблями.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: якісна ламінована ДСП (16 мм)Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм)
Ніжки: високі скошені опори з міцного пластику в колір дерева
Доступні кольори:
Корпус: дуб Рив'єраРозміри:
Висота: 181 смШирина: 38 см
Глибина: 38 см
Стелаж Werso W4 — це практична польська якість і універсальний дизайн, який допоможе створити затишну й організовану атмосферу в кімнаті дитини або вітальні.
Подивитися всю колекцію Dolmar Werso ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 181 см |
| Глибина | 38 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 5 шт |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Рів'єра |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 4 113 ₴



