
Односпальне підліткове ліжко Lorento L13, білий діамант/ дуб Неш
9 769 ₴
- Під замовлення
- Код: 79826
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Односпальне підліткове ліжко Lorento L13 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це поєднання комфортного відпочинку та практичного зберігання. Продумана конструкція зі спальним місцем 195×80 см забезпечує правильну підтримку під час сну, а універсальний дизайн дає змогу гармонійно вписати ліжко в інтер'єр кімнати як хлопчика, так і дівчинки.
Колекція Lorento виділяється на тлі інших серій своїми плавними лініями й оригінальним конструктивним рішенням: фасади модулів злегка виступають над корпусом, створюючи ефект об'єму. Колірне поєднання білий діамант і дуб Неш створює атмосферу спокою та затишку. Модель L13 укомплектована гнучкою ортопедичною основою (ламельями) і місткою шухлядою на коліщатках, яка ідеально підходить для зберігання постільної білизни або іграшок.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: якісна ламінована ДСП (16 мм)Краї: оброблені захисною крайкою ПВХ (0,5 мм для корпусу та 0,8 мм для фасадів)
Основа: ортопедичні ламелі
Особливості: місткий ящик для білизни на роликах
Доступні кольори:
Корпус: білий діамант/ дуб НешРозміри:
Висота: 62 смШирина: 84 см
Довжина: 199 см
Спальне місце: 80х195 см
Підліткове ліжко Lorento L13 — це сертифікована польська якість, яка подарує вашій дитині здоровий сон і допоможе ефективно організувати простір у кімнаті.
Подивитися всю колекцію Dolmar Lorento ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Вклад | ортопедичні ламелі |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 199 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Підйомний механізм | Немає |
| Спальне місце | 80 x 195 |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Тип ліжка | односпальне |
| Колір корпусу | білий діамант, дуб Неш |
| Ширина | 84 см |
- Ціна: 9 769 ₴




