
Журнальний столик Lofter LO12, дуб Вотан/ бетон Міленіум
5 101 ₴
- Під замовлення
- Код: 79759
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик Lofter LO12 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це стильний і лаконічний елемент, який допоможе створити оригінальний інтер'єр у зоні відпочинку. Модель виготовлена в впізнаваній естетиці колекції: природна текстура дуб Вотан доповнена акцентами в кольорі бетон Мілленіум, що в поєднанні зі скошеними металевими опорами формує сучасний і завершений образ у стилі лофт.
Столик Lofter LO12 вирізняється простотою й надійністю конструкції, стаючи ідеальним фундаментом для дизайнерських композицій у вітальні. Квадратна стільниця (80х80 см) забезпечує вдосталь місця для затишного чаювання, розміщення журналів або предметів декору. Головною особливістю моделі є високі металеві ніжки оригінальної форми, які не тільки підкреслюють індустріальний характер меблів, але й полегшують візуальне сприйняття простору, а також спрощують прибирання в кімнаті.
Матеріали та виготовлення:
Стільниця: якісна ламінована ДСП (16 мм)Корпус і декор: ламінована ДСП (16 мм)
Ніжки: високі металеві опори (чорні), що забезпечують стійкість і стиль
Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і вологи
Доступні кольори:
Стільниця: дуб ВотанКорпус і декор: дуб Вотан/ бетон Мілліум
Розміри:
Висота: 37 смШирина: 80 см
Довжина: 80 см
Журнальний столик Lofter LO12 — це поєднання польської якості та позачасового дизайну, яке внесе у вашу вітальню атмосферу затишку та індустріального шику.
Подивитися всю колекцію Dolmar Lofter ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 37 см |
| Двері | Немає |
| Довжина | 80 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | лофт |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір корпусу | бетон ефект, дуб Вотан |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Вотан |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 5 101 ₴





