
Чотиридверна вітрина Vera 110, чорний
23 465 ₴
- Під замовлення
- Код: 80248
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Практична чотиридверна вітрина Vera 110 від польського виробника Cama (Кама) — це ідеальне поєднання класичної гармонії та сучасного дизайну. Завдяки лаконічним формам модель легко інтегрується в простір, створюючи затишну та спокійну атмосферу. Головною естетичною особливістю колекції Vera є закруглені кути фасадів, які надають меблям візуальну м'якість, легкість і роблять її безпечною у використанні.
Конструкція Vera 110 продумана для ефектної експозиції й організованого зберігання. Верхня частина обладнана двома дверцятами зі вставками із загартованого скла, за якими розташовані скляні полиці для декору, посуду або колекцій. Нижня частина складається з двох глухих секцій із полицями для зберігання речей, які потрібно приховати від очей. Те, що немає традиційних ручок, підкреслює мінімалістичний стиль, а за відкриття всіх секцій відповідає система Push-to-Open. Високі металеві ніжки (20 см) забезпечують стійкість і дають змогу легко прибирати роботом-пилососом.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: міцна ламінована плита ДСП (16 мм)Фасади: високоякісна плита МДФ (18 мм) з декоративною вертикальною фрезеровкою і скляними вставками
Полиці: комбіновані (ДСП і загартоване скло)
Основа: стійкі металеві ніжки (висота 20 см)
Фурнітура: система відкривання Push-to-Open
Особливості: безпечні закруглені кути фасадів
Цвета:
Корпус: чорнийФасади: чорний
Ніжки: чорний
Розміри:
Висота: 160 смШирина: 110 см
Глибина: 40 см
Вітрина Vera — це поєднання прогресивного польського дизайну та європейських стандартів якості від фабрик Cama, яке додасть вашому інтер'єру функціональності та сучасного стилю.
Подивитися всю колекцію Cama Vera ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований, скло |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 23 465 ₴





